انتشار نسخه ی ۸.۵حسابداری شخصی کیف پول محک ( اندروید)

انتشار نسخه ی ۸.۵حسابداری شخصی کیف پول محک ( اندروید)

طی ۴ ماه گذشته ، نیازهایی  از سمت کاربران  کیف پول محک عنوان شد که در حوزه ی مدیریت مالی می توانست بسیار مفید باشد. این نیازها توسط تیم توسعه کیف پول محک تحلیل ، امکان سنجی و برنامه ریزی شد و در نسخه ی ۸.۵ کیف پول محک برای اندروید  پیاده سازی شدند  .

 

این امکانات بزودی در نسخه ی ios کیف پول نیز قرار خواهند گرفت.

امکانات افزوده شده در نسخه ۸.۵  :

۱- بستن سال مالی به تاریخ دلخواه

اگر شما از مشتریان قدیمی کیف پول محک باشید حتما به مشکل زیاد شدن تراکنش های مالی ثبت شده در نرم افزار برخورد کرده اید .

در بستن سال‌مالی شما یک تاریخ مشخص می کنید که می تواند انتهای سال و یا هر تاریخ دیگری باشد . پس از بستن سال مالی در آن تاریخ خاص ، تمامی تراکنش ها ی ثبت شده تا آن تاریخ در فایل سال مالی منتقل و آرشیو می شود و از بانک اطلاعاتی فعلی شما حذف می شود .

با اینکار علاوه بر آرشیو شدن اطلاعات بسیار قدیمی ، حجم بانک اطلاعاتی شما نیز کاهش می باید .شما نیز می توانید هر سال‌مالی را پس از ایجاد به ایمیل یا تلگرام خود ارسال نمایید.

۲- امکان افزودن برچسب به تراکنش ها

همه ی انسان ها در طول زندگی شون رویدادها و اتفاقات خوب و بدی رو تجربه میکنند . رویدادهایی مثل ازدواج ، سفر و تولد فرزند .

حال با امکان جدید برچسب گذاری می توانید تمامی هزینه ها (و درآمدهای) مرتبط با این رویدادها را ثبت و گزارش گیری نمایید.

۳-گزارش جمع بندی بر اساس برچسب

پس از ثبت تراکنش با برچسب مورد نظر شما می توانید از آن برچسب خاص گزارش گیری کنید. مثلا چقدر برای ” سفر شمال “ هزینه کرده اید و یا چقدر در ” سفر شمال” برای موضوع هزینه ای “بنزین ” هزینه کرده اید.

۴-امکان محاسبه مانده به ازای هر سطر از تراکنش ها

تا کنون در کیف پول محک امکان مشاهده مانده حساب در هر سطر از تراکنش ها نبود .در این شرایط ، در صورت داشتن مغایرت بین مانده حساب نرم افزار با مانده ی حساب واقعی خود ، مشخص نبود که این مغایرت از چه تاریخ و چه تراکنشی بوجود آمده است. اما هم اکنون با نمایش مانده در هر سطر از گزارش حساب و تطبیق آن با گردش حساب واقعی خود ، می توانید بسادگی  مغایرت ایجاد شده را بیابید.

۵-امکان تعریف قسط تسهیلاتی

تا کنون کاربران کیف پول می توانستند اقساط از نوع هزینه ( ویا درآمدی ) تعریف کنند . مثلا اقساطی که برای خرید ماشین پرداخت می کنند . اما هم اکنون امکان تعریف اقساط از نوع تسهیلات نیز افزوده شده است.همانند تسهیلاتی که از بانک دریافت میکنید و اقساط آن تسهیلات را پرداخت میکنید.

۶-امکان پاکسازی اطلاعات

در صورتیکه کاربر کیف پول به هر دلیلی مایل به حذف اطلاعات نرم افزار خود باشد می توانید از این گزینه استفاده نماید .همچنین در این امکان کاربر می تواند تعیین کند که تمامی اطلاعات نرم افزار حذف شود و با فقط تراکنش ها حذف شده اما حسابها ی تعریف شده حذف نشود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.